Žebříček platný k 19.2.2024

#ID hráčeNárodnostJménoKategorieKlubKrajBody ČPFBody FIP*
1 CZ00103 Otakar Vénos Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 700 0
2 CZ00172 Jiří Vaněk Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 380 0
3 CZ00169 Filip Šebesta Muži Žádný Praha 370 0
4 CZ00039 Jakub Lenc Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 350 0
5 CZ00234 Antonín Štěpánek Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 330 0
6 CZ00142 Jaroslav Vondrášek Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 300 0
7 CZ00084 Hugo Reis Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 270 0
8 CZ00276 Dušan Valenta Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 260 0
9 CZ00272 Jan Přibyl Muži SK Slavia Praha Padel Praha 246 0
10 CZ00282 Martin Kazda Muži Žádný Praha 240 0
10 CZ00243 Alexandre Gallego Mato Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 240 0
12 CZ00274 Dominik Durlin Junioři SK Slavia Praha Padel Praha 226 0
13 CZ00270 Jose Maria Delgado Bastarreche Muži Žádný Praha 220 0
14 CZ00273 Libor Durlin Muži SK Slavia Praha Padel Praha 208 0
15 CZ00258 Eduard Piňos Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 205 0
16 CZ00200 Daniel Šebík Muži Žádný Středočeský 180 0
17 CZ00283 Luca Carbone Muži Žádný Praha 170 0
17 CZ00342 Antonín Bolardt Muži Česká Padelová Federace Praha 170 0
19 CZ00284 Lukas Macner Muži SK Slavia Praha Padel Praha 160 0
20 CZ00290 Alejandro Guzmán Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 155 0
21 CZ00102 Miroslav Macejko Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 150 0
22 CZ00291 Pierluigi Cardoselli Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 145 0
23 CZ00175 Matej Balažia Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 140 0
23 CZ00331 Jakub Lustyk Muži Tenis & Padel Klub Písečná Pardubický 140 0
25 CZ00326 Antti Laitinen Muži SK Slavia Praha Padel Praha 120 0
26 CZ00307 Adam Podkonický Muži Česká Padelová Federace Praha 103 0
27 CZ00061 Vojtěch Ježek Muži SK Slavia Praha Padel Praha 100 0
27 CZ00311 Hugo Brenier Muži Tenis & Padel Klub Písečná Plzeňský 100 0
27 CZ00285 Niklas Nikolajsen Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 100 0
27 CZ00253 Luboš Gaborík Junioři Padel Klatovy Plzeňský 100 0
31 CZ00289 Ondrej Camrda Muži Česká Padelová Federace Praha 95 0
32 CZ00271 René Barník Muži Žádný Praha 90 0
33 CZ00220 Martin Čičatka Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 80 0
33 CZ00134 Václav Čičatka Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 80 0
33 CZ00297 Petr Dvořáček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 80 0
33 CZ00203 Vojtěch Bušek Muži Žádný Středočeský 80 0
33 CZ00177 Radim Pařízek Muži Žádný Praha 80 0
38 CZ00238 Pavel Kalina Muži Žádný Praha 70 0
39 CZ00229 Karel Luňáček Muži Padel Klatovy Plzeňský 60 0
40 CZ00341 Juraj Podkonický Muži Žádný Praha 50 0
40 CZ00074 Martin Bartoš Muži Žádný Praha 50 0
40 CZ00316 Jakub Procházka Muži Česká Padelová Federace Praha 50 0
40 CZ00016 Lubomír Ježek Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 50 0
40 CZ00265 František Čermák Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 50 0
40 CZ00239 Martin Luňáček Muži Padel Klatovy Praha 50 0
40 CZ00315 Rafael David Gonzalez Ruiz Muži Česká Padelová Federace Praha 50 0
40 CZ00153 Jan Rožnovský Muži Tenis & Padel Klub Písečná Moravskoslezský 50 0
40 CZ00268 Rafael Velasco Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 50 0
49 CZ00261 Roman Kratochvíl Muži Žádný Jihočeský 40 0
50 CZ00252 Lukáš Janoušek Muži Padel Klatovy Plzeňský 30 0
50 CZ00248 Šimon Janoušek Junioři Padel Klatovy Plzeňský 30 0
50 CZ00266 Fabrizio Sestini Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 30 0
50 CZ00309 Jan Koller Muži Česká Padelová Federace Praha 30 0
50 CZ00330 Lukáš Jiroušek Muži Žádný Středočeský 30 0
55 CZ00075 Jan Port Muži Žádný Ústecký 20 0
55 CZ00247 Milan Janoušek Muži Padel Klatovy Plzeňský 20 0
57 CZ00259 Adam Beseda Muži SK Slavia Praha Padel Praha 10 0
57 CZ00293 Michael Mareš Muži Žádný Praha 10 0
57 CZ00286 Petr Kobrle Muži Česká Padelová Federace Středočeský 10 0
57 CZ00152 Jiří Valenta Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 10 0
57 CZ00292 Michael Marek Muži Česká Padelová Federace Praha 10 0
62 CZ00187 Petr Šatný Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 5 0
62 CZ00240 David Luňáček Muži Padel Klatovy Plzeňský 5 0
64 CZ00263 Orlando Arencibia Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 3 0
64 CZ00348 Jakub Ševcovic Muži Žádný Ústecký 3 0
64 CZ00003 Aleš Richter Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 3 0
64 CZ00350 Serhii Lytvak Muži Žádný Praha 3 0
68 CZ00188 Jakub Konecny Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00218 Karel Kapr Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00204 Martin Votava Muži Žádný Ústecký 0 0
68 CZ00205 Dalibor Ptak Muži Tenis & Padel Klub Písečná Plzeňský 0 0
68 CZ00212 Pablo Vergara Antón Muži Tenis & Padel Klub Písečná Zahraničí 0 0
68 CZ00206 Tomáš Mutina Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00216 Michal Dyml Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00215 Ondřej Lerch Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00214 Karel Kapr Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00213 Roman Novotný Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00186 Michal Konecny Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00189 Daniel Kulhanek Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00219 Pavel Kott Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00199 Pavel Port Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0 0
68 CZ00197 Miroslav Jantulík Muži Žádný Zahraničí 0 0
68 CZ00198 Petr Zoubek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00195 Jan Postupa Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00194 Vojtěch Zoubek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00196 Boris Krajčovič Muži Žádný Zahraničí 0 0
68 CZ00201 Radek Burcin Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0 0
68 CZ00202 Petr Kovář Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00193 Petr Figala Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00192 Milan Votava Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0 0
68 CZ00191 Dušan Kovář Muži Žádný Ústecký 0 0
68 CZ00190 Ludvík Král Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00353 František Štěpánek Muži Česká Padelová Federace Středočeský 0 0
68 CZ00327 Tomáš Havlík Junioři Padel Klatovy Plzeňský 0 0
68 CZ00329 Tobiáš Rožeň Junioři Padel Klatovy Plzeňský 0 0
68 CZ00325 Tobias Gaborik Junioři Padel Klatovy Plzeňský 0 0
68 CZ00324 Karel Kesman Junioři Padel Klatovy Plzeňský 0 0
68 CZ00322 Jakub Kraus Muži Česká Padelová Federace Praha 0 0
68 CZ00321 Petr Osusky Muži Žádný Jihočeský 0 0
68 CZ00320 Michael Birner Muži Česká Padelová Federace Středočeský 0 0
68 CZ00319 Tomáš Urban Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00318 Jan Křemen Muži Česká Padelová Federace Praha 0 0
68 CZ00317 Tomáš Souček Muži Žádný Plzeňský 0 0
68 CZ00334 Jan Hrnčiřík Junioři SK Prosek Praha Praha 0 0
68 CZ00335 Natali Čížková Junioři SK Prosek Praha Praha 0 0
68 CZ00351 Adam Zajíček Muži Česká Padelová Federace Praha 0 0
68 CZ00349 Josef Smutný Muži Česká Padelová Federace Praha 0 0
68 CZ00347 Marek Krejčí Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00346 Fabio Giacobbi Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00345 Cyril Šlachta Muži Česká Padelová Federace Moravskoslezský 0 0
68 CZ00344 Pavel Duffek Muži Česká Padelová Federace Praha 0 0
68 CZ00343 Petr Hein Muži Česká Padelová Federace Ústecký 0 0
68 CZ00340 Jiří Durec Muži Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00312 Pavel Mairich Muži Česká Padelová Federace Praha 0 0
68 CZ00310 Václav Šafránek Muži Česká Padelová Federace Jihomoravský 0 0
68 CZ00262 Jakub Pěchouček Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00257 Vojtěch Krisman Junioři Padel Klatovy Plzeňský 0 0
68 CZ00256 Tadeáš Rusňák Junioři Padel Klatovy Plzeňský 0 0
68 CZ00250 Milan Kotrč Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00249 André Arencibia Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00246 Abhijeet Chavan Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00332 Amelie Jourdren Junioři Česká Padelová Federace Praha 0 0
68 CZ00277 Denis Michal Junioři Padel Club Ostrava Středočeský 0 0
68 CZ00308 David Loukotka Muži Žádný Jihočeský 0 0
68 CZ00043 Ondřej Pliska Muži Tenis & Padel Klub Písečná Kraj Vysočina 0 0
68 CZ00306 José Maria Iván Colín Suárez Muži Česká Padelová Federace Jihočeský 0 0
68 CZ00305 Filip Kasýk Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00304 Leandro Martín Vargas Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00303 Jakub Jedlička Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0 0
68 CZ00298 Denis Hlinka Muži Česká Padelová Federace Praha 0 0
68 CZ00280 David Friedl Muži Žádný Jihočeský 0 0
68 CZ00279 Ondřej Glogar Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00087 Miguel Innella Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00065 Petr Stehno Muži Padel Klub Praha Praha 0 0
68 CZ00064 Jindřich Středula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00063 Daniel Mašek Muži Padel Klub Praha Praha 0 0
68 CZ00060 Martin Průša Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00057 Filip Ksandr Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00056 Martin Vilis Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00055 Marek Lukeš Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00054 Martin Procházka Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00053 Jan Jícha Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00052 Bohuslav Zajkr Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00051 Daniel Staskevič Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00050 Jakub Těšínský Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00049 Josef Kurka Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0 0
68 CZ00048 Lukáš Jedlička Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0 0
68 CZ00047 Borja Coll Sastre Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00066 Přemek Mareš Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00071 Jan Šesták Muži Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00067 Martin Veselý Muži Sport Eden Beroun Středočeský 0 0
68 CZ00086 Jakub Souček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00083 Adrian Dominguez Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00081 David Pultr Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00080 Daniel Kopecký Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00079 Jan Šátral Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00078 Ondřej Poláček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00077 Petr Flek Muži Žádný Liberecký 0 0
68 CZ00076 Lukáš Kotrba Muži Sport Eden Beroun Praha 0 0
68 CZ00073 Jan Kodr Muži Sport Eden Beroun Středočeský 0 0
68 CZ00072 Josef Jindra Muži Sport Eden Beroun Středočeský 0 0
68 CZ00069 Lukáš Homola Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00068 Dominik Kotula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00070 Lukáš Kučera Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00046 Jozef Krištof Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00044 Zdeněk Pliska Muži Tenis & Padel Klub Písečná Kraj Vysočina 0 0
68 CZ00019 Petr Vinecký Muži Padel Klub Praha Praha 0 0
68 CZ00018 Marek Holeš Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00015 Tomáš Neumann Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00014 Pavel Hlavín Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00013 Jan Bělský Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00012 Petr Klement Muži Žádný Jihočeský 0 0
68 CZ00006 Libor Salaba Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00001 Milan Prokš Muži Padel Klub Praha Středočeský 0 0
68 CZ00010 Michal Prokš Muži Padel Klub Praha Středočeský 0 0
68 CZ00009 Filip Pešek Muži Žádný Jihočeský 0 0
68 CZ00004 Milan Prokš Muži Padel Klub Praha Středočeský 0 0
68 CZ00002 Aleš Krčmář Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00021 Jan Novák Muži Žádný Ústecký 0 0
68 CZ00022 Karel Čech Muži Žádný Jihočeský 0 0
68 CZ00023 Jan Jiruš Muži Padel Club Ostrava Jihočeský 0 0
68 CZ00042 Lukáš Poláček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00040 Vilém Richter Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0 0
68 CZ00038 Fernando Martinez Ubric Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00037 Jiří Macura Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00036 Nicolas Fitaire Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00035 Michal Sklenářik Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0 0
68 CZ00034 Jan Přádka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00033 Marek Švejnoha Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0 0
68 CZ00032 Jan Nedvídek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00031 Roman Václavík Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00028 Jan Železňák Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00027 Filip Větrovský Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00026 Jiří Svoboda Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00024 František Larva Muži Žádný Jihomoravský 0 0
68 CZ00007 Jakub Pešek Muži Žádný Jihočeský 0 0
68 CZ00088 Josef Janík Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00185 Matěj Hojka Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00159 Patrik Becak Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00158 Zdenek Pommer Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00157 Tomáš Rusnok Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00155 Lumír Neuwirth Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00154 Tomáš Ostarek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00151 Jakub Vaněk Muži Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00148 Jiří Zmrzlík Muži Padel Klub Praha Praha 0 0
68 CZ00150 Petr Kollár Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0 0
68 CZ00147 Matěj Týn Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00146 Dominik Kolder Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00144 Pavel Kobezda Muži Padel Klub Praha Středočeský 0 0
68 CZ00149 Ondřej Sikora Muži Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00143 Tomáš Jonke Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00141 Alfonso Velasco Prieto Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00140 Tomáš Gelnar Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00160 Ondrej Ladner Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00161 Jiri Jenicek Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00162 Roman Arendar Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00183 Zdeněk Steinitz Muži Padel Klub Praha Praha 0 0
68 CZ00182 Petr Dubský Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00180 Leoš Prokop Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00181 Rudolf Krajč Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00179 Marek Řeháček Muži Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00178 Michal Suchánek Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00176 Michal Bačinský Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00173 Patrik Žák Muži Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00171 Adam Januška Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00170 Štěpán Pecák Muži Padel Club Ostrava Praha 0 0
68 CZ00167 Matyáš Bursa Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00166 Ivan Grin Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00164 Michael Vrbenský Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0 0
68 CZ00163 Ondřej Krstev Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00139 Otakar Kozubík Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00138 Jan Pleva Muži Žádný Ústecký 0 0
68 CZ00137 Dominik Oborný Junioři Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00112 Jan Drevňak Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00111 Jakub Padých Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00109 Michal Staskevič Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00110 Alan Zahrada Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00108 Petr Koudelka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00107 Martin Kamiš Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00106 Kilián Kamiš Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00095 Radovan Gregor Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00094 Stanislav Mlejnek Muži Žádný Středočeský 0 0
68 CZ00093 Roman Albín Muži Tenis & Padel Klub Písečná Královéhradecký 0 0
68 CZ00092 Tomáš Groh Muži Tenis & Padel Klub Písečná Královéhradecký 0 0
68 CZ00091 Michael Čech Muži Tenis & Padel Klub Písečná Ústecký 0 0
68 CZ00090 Vlastimil Ježek Muži Padel Klub Praha Praha 0 0
68 CZ00113 Bohuslav Freisler Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00114 David Sobanski Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00115 Pavel Sládeček Muži Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00136 Felipe Polách Junioři Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00135 Ivo Polách Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00133 Tomáš Pejznoch Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00132 Patrik Rikl Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
68 CZ00128 Aleš Neuwirth Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00127 Tomas Mocigemba Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00126 Martin Pliska Muži Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00125 Filip Lahoda Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00124 Radim Lazaro Chvatal Muži Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00122 Miloš Matula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00121 Daniel Hrbáč Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00120 Matěj Vrbka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
68 CZ00118 Ivan Romero Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00117 Tadeáš Peřina Muži Žádný Praha 0 0
68 CZ00116 Viktor Byrtus Junioři Žádný Moravskoslezský 0 0
68 CZ00089 Michal Horáček Muži Žádný Praha 0 0

*Body FIP jsou body z mezinárodních turnajů organizovaných Mezinárodní Padelovou Federací. Body jsou upřednostňovány před body získanými v České Padelové Tour.

#ID hráčeNárodnostJménoKategorieKlubKrajBody ČPFBody FIP*
1 CZ00096 Anna Zemanová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 1000 0
1 CZ00097 Adéla Zemanová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 1000 0
3 CZ00233 Denisa Linhartová Ženy Žádný Praha 670 0
4 CZ00264 Katka Čermáková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 570 0
5 CZ00100 Denisa Vénos Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 440 0
6 CZ00041 Martina Zelenková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 300 0
7 CZ00130 Sára Kašpárková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 200 0
8 CZ00101 Jana Kučerová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 190 0
9 CZ00210 Viktorie Tesařová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 170 0
9 CZ00254 Denisa Kottová Juniorky Žádný Praha 170 0
11 CZ00299 Anna Tubert Ženy Česká Padelová Federace Praha 160 0
12 CZ00302 Jana Šmeralová Ženy SK Slavia Praha Padel Praha 150 0
13 CZ00207 Tereza Kalinová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 130 0
14 CZ00085 Filipa Reis Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 110 0
15 CZ00223 Zuzana Michalová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 100 0
15 CZ00255 Tereza Kratochvílová Juniorky Žádný Středočeský 100 0
17 CZ00245 Klára Janáčková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 70 0
17 CZ00288 Dominika Přibyl Ženy Žádný Praha 70 0
17 CZ00269 Eva LeClaire Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 70 0
20 CZ00300 Marine Armand Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 50 0
20 CZ00301 Ľubomíra Pecháčová Ženy Žádný Praha 50 0
22 CZ00209 Natálie Lesse Ženy Žádný Praha 30 0
23 CZ00221 Markéta Bílá Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 20 0
24 CZ00131 Martina Zelená Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 10 0
25 CZ00217 Sabina Mehić Ženy Žádný Středočeský 0 0
25 CZ00225 Gabriela Monteiro Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00228 Cecilia Nieva Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00208 Eliška Kotrčová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00230 Šárka Anýžová Ženy Žádný Praha 0 0
25 CZ00222 Angianette Sanabria Ženy Padel Club Ostrava Praha 0 0
25 CZ00226 Zuzana Petzoldova Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00224 Katerina Hanzlik Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00211 Emma Opletalová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00227 Radka Barankova Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0 0
25 CZ00235 Candela Lázaro Chvátalová Ženy Žádný Zahraničí 0 0
25 CZ00328 Sofie Rožňová Juniorky Padel Klatovy Plzeňský 0 0
25 CZ00323 Edita Větrovská Ženy Padel Klub Praha Praha 0 0
25 CZ00333 Laura Haspeklová Juniorky Česká Padelová Federace Praha 0 0
25 CZ00352 Julie Brejchová Juniorky SK Prosek Praha Praha 0 0
25 CZ00337 Kristina Kralertova Juniorky SK Prosek Praha Praha 0 0
25 CZ00336 Vanessa Feixová Juniorky SK Prosek Praha Středočeský 0 0
25 CZ00260 Věra Vrbňáková Ženy Žádný Jihomoravský 0 0
25 CZ00251 Pavla Čížková Ženy Padel Klatovy Plzeňský 0 0
25 CZ00244 Martina Kelerová Ženy Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0 0
25 CZ00242 Jana Loudova Ženy Žádný Praha 0 0
25 CZ00237 Michaela Nováková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00287 Diana Kobrle Ženy Česká Padelová Federace Středočeský 0 0
25 CZ00281 Johana Marková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Ústecký 0 0
25 CZ00278 Denisa Červeňanská Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00236 Martina Janíčková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00059 Vlasta Bláhová Ženy Padel Klub Praha Jihočeský 0 0
25 CZ00058 Marie Řehořová Ženy Padel Klub Praha Praha 0 0
25 CZ00045 Zuzana Eliášová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00020 Vladimíra Holešová Ženy Žádný Praha 0 0
25 CZ00017 Alena Krčmářová Ženy Žádný Praha 0 0
25 CZ00011 Raquel Gámez Pardo Ženy Padel Klub Praha Středočeský 0 0
25 CZ00008 Tereza Chroňáková Ženy Žádný Jihočeský 0 0
25 CZ00005 Drahomíra Prokšová Ženy Padel Klub Praha Středočeský 0 0
25 CZ00030 Petra Germala Ženy Žádný Praha 0 0
25 CZ00029 Markéta Ježková Ženy Padel Klub Praha Středočeský 0 0
25 CZ00025 Lenka Svobodová Ženy Žádný Jihomoravský 0 0
25 CZ00156 Marcela Bartalosova Ženy Padel Klub Praha Praha 0 0
25 CZ00145 Jana Kobezdova Ženy Padel Klub Praha Středočeský 0 0
25 CZ00184 Kamila Allertová Ženy Padel Klub Praha Praha 0 0
25 CZ00168 Zuzana Šebestová Ženy Žádný Praha 0 0
25 CZ00105 Hana Turková Ženy Žádný Kraj Vysočina 0 0
25 CZ00104 Sylva Dubcová Ženy Žádný Kraj Vysočina 0 0
25 CZ00098 Barbora Burns Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00129 Kateřina Hajná Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0 0
25 CZ00119 Dagmar Dudláková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Karlovarský 0 0

*Body FIP jsou body z mezinárodních turnajů organizovaných Mezinárodní Padelovou Federací. Body jsou upřednostňovány před body získanými v České Padelové Tour.

#ID hráčeNárodnostJménoKategorieKlubKrajBody ČPF
1 CZ00100 Denisa Vénos Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 320
2 CZ00234 Antonín Štěpánek Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 305
3 CZ00245 Klára Janáčková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 300
4 CZ00233 Denisa Linhartová Ženy Žádný Praha 280
5 CZ00103 Otakar Vénos Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 220
6 CZ00283 Luca Carbone Muži Žádný Praha 140
7 CZ00223 Zuzana Michalová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 105
8 CZ00168 Zuzana Šebestová Ženy Žádný Praha 100
8 CZ00142 Jaroslav Vondrášek Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 100
8 CZ00169 Filip Šebesta Muži Žádný Praha 100
11 CZ00151 Jakub Vaněk Muži Žádný Moravskoslezský 80
11 CZ00210 Viktorie Tesařová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 80
13 CZ00276 Dušan Valenta Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 70
13 CZ00266 Fabrizio Sestini Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 70
15 CZ00264 Katka Čermáková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 60
16 CZ00282 Martin Kazda Muži Žádný Praha 50
16 CZ00096 Anna Zemanová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 50
16 CZ00102 Miroslav Macejko Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 50
16 CZ00086 Jakub Souček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 50
16 CZ00238 Pavel Kalina Muži Žádný Praha 50
21 CZ00039 Jakub Lenc Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 40
21 CZ00041 Martina Zelenková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 40
23 CZ00203 Vojtěch Bušek Muži Žádný Středočeský 30
23 CZ00097 Adéla Zemanová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 30
23 CZ00244 Martina Kelerová Ženy Padel Club Ostrava Moravskoslezský 30
23 CZ00299 Anna Tubert Ženy Česká Padelová Federace Praha 30
23 CZ00298 Denis Hlinka Muži Česká Padelová Federace Praha 30
23 CZ00206 Tomáš Mutina Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 30
29 CZ00265 František Čermák Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 10
29 CZ00172 Jiří Vaněk Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 10
31 CZ00085 Filipa Reis Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 5
31 CZ00084 Hugo Reis Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 5
33 CZ00200 Daniel Šebík Muži Žádný Středočeský 3
33 CZ00222 Angianette Sanabria Ženy Padel Club Ostrava Praha 3
33 CZ00268 Rafael Velasco Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 3
33 CZ00209 Natálie Lesse Ženy Žádný Praha 3
37 CZ00180 Leoš Prokop Muži Žádný Praha 0
37 CZ00247 Milan Janoušek Muži Padel Klatovy Plzeňský 0
37 CZ00246 Abhijeet Chavan Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00189 Daniel Kulhanek Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00243 Alexandre Gallego Mato Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00190 Ludvík Král Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00191 Dušan Kovář Muži Žádný Ústecký 0
37 CZ00242 Jana Loudova Ženy Žádný Praha 0
37 CZ00192 Milan Votava Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0
37 CZ00240 David Luňáček Muži Padel Klatovy Plzeňský 0
37 CZ00239 Martin Luňáček Muži Padel Klatovy Praha 0
37 CZ00271 René Barník Muži Žádný Praha 0
37 CZ00193 Petr Figala Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00188 Jakub Konecny Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00187 Petr Šatný Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00252 Lukáš Janoušek Muži Padel Klatovy Plzeňský 0
37 CZ00251 Pavla Čížková Ženy Padel Klatovy Plzeňský 0
37 CZ00250 Milan Kotrč Muži Žádný Praha 0
37 CZ00249 André Arencibia Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00182 Petr Dubský Muži Žádný Praha 0
37 CZ00183 Zdeněk Steinitz Muži Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00184 Kamila Allertová Ženy Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00185 Matěj Hojka Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00220 Martin Čičatka Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 0
37 CZ00186 Michal Konecny Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00196 Boris Krajčovič Muži Žádný Zahraničí 0
37 CZ00237 Michaela Nováková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00236 Martina Janíčková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00219 Pavel Kott Muži Žádný Praha 0
37 CZ00217 Sabina Mehić Ženy Žádný Středočeský 0
37 CZ00218 Karel Kapr Muži Žádný Praha 0
37 CZ00216 Michal Dyml Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00215 Ondřej Lerch Muži Žádný Praha 0
37 CZ00214 Karel Kapr Muži Žádný Praha 0
37 CZ00201 Radek Burcin Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00213 Roman Novotný Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00202 Petr Kovář Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00212 Pablo Vergara Antón Muži Tenis & Padel Klub Písečná Zahraničí 0
37 CZ00204 Martin Votava Muži Žádný Ústecký 0
37 CZ00211 Emma Opletalová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00205 Dalibor Ptak Muži Tenis & Padel Klub Písečná Plzeňský 0
37 CZ00207 Tereza Kalinová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00221 Markéta Bílá Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00235 Candela Lázaro Chvátalová Ženy Žádný Zahraničí 0
37 CZ00194 Vojtěch Zoubek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00195 Jan Postupa Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00230 Šárka Anýžová Ženy Žádný Praha 0
37 CZ00229 Karel Luňáček Muži Padel Klatovy Plzeňský 0
37 CZ00228 Cecilia Nieva Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00225 Gabriela Monteiro Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00224 Katerina Hanzlik Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00197 Miroslav Jantulík Muži Žádný Zahraničí 0
37 CZ00199 Pavel Port Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0
37 CZ00226 Zuzana Petzoldova Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00227 Radka Barankova Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00198 Petr Zoubek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00208 Eliška Kotrčová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00310 Václav Šafránek Muži Česká Padelová Federace Jihomoravský 0
37 CZ00323 Edita Větrovská Ženy Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00326 Antti Laitinen Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0
37 CZ00330 Lukáš Jiroušek Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00322 Jakub Kraus Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00321 Petr Osusky Muži Žádný Jihočeský 0
37 CZ00311 Hugo Brenier Muži Tenis & Padel Klub Písečná Plzeňský 0
37 CZ00312 Pavel Mairich Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00315 Rafael David Gonzalez Ruiz Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00316 Jakub Procházka Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00317 Tomáš Souček Muži Žádný Plzeňský 0
37 CZ00318 Jan Křemen Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00319 Tomáš Urban Muži Žádný Praha 0
37 CZ00320 Michael Birner Muži Česká Padelová Federace Středočeský 0
37 CZ00331 Jakub Lustyk Muži Tenis & Padel Klub Písečná Pardubický 0
37 CZ00345 Cyril Šlachta Muži Česká Padelová Federace Moravskoslezský 0
37 CZ00346 Fabio Giacobbi Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00347 Marek Krejčí Muži Žádný Praha 0
37 CZ00348 Jakub Ševcovic Muži Žádný Ústecký 0
37 CZ00350 Serhii Lytvak Muži Žádný Praha 0
37 CZ00349 Josef Smutný Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00351 Adam Zajíček Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00344 Pavel Duffek Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00343 Petr Hein Muži Česká Padelová Federace Ústecký 0
37 CZ00340 Jiří Durec Muži Žádný Moravskoslezský 0
37 CZ00341 Juraj Podkonický Muži Žádný Praha 0
37 CZ00342 Antonín Bolardt Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00353 František Štěpánek Muži Česká Padelová Federace Středočeský 0
37 CZ00272 Jan Přibyl Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0
37 CZ00273 Libor Durlin Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0
37 CZ00278 Denisa Červeňanská Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00279 Ondřej Glogar Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00280 David Friedl Muži Žádný Jihočeský 0
37 CZ00270 Jose Maria Delgado Bastarreche Muži Žádný Praha 0
37 CZ00269 Eva LeClaire Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00258 Eduard Piňos Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00259 Adam Beseda Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0
37 CZ00260 Věra Vrbňáková Ženy Žádný Jihomoravský 0
37 CZ00261 Roman Kratochvíl Muži Žádný Jihočeský 0
37 CZ00262 Jakub Pěchouček Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00263 Orlando Arencibia Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00281 Johana Marková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Ústecký 0
37 CZ00291 Pierluigi Cardoselli Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00284 Lukas Macner Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0
37 CZ00301 Ľubomíra Pecháčová Ženy Žádný Praha 0
37 CZ00303 Jakub Jedlička Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0
37 CZ00302 Jana Šmeralová Ženy SK Slavia Praha Padel Praha 0
37 CZ00304 Leandro Martín Vargas Muži Žádný Praha 0
37 CZ00305 Filip Kasýk Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00306 José Maria Iván Colín Suárez Muži Česká Padelová Federace Jihočeský 0
37 CZ00307 Adam Podkonický Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00308 David Loukotka Muži Žádný Jihočeský 0
37 CZ00300 Marine Armand Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00297 Petr Dvořáček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00285 Niklas Nikolajsen Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00286 Petr Kobrle Muži Česká Padelová Federace Středočeský 0
37 CZ00287 Diana Kobrle Ženy Česká Padelová Federace Středočeský 0
37 CZ00288 Dominika Přibyl Ženy Žádný Praha 0
37 CZ00289 Ondrej Camrda Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00290 Alejandro Guzmán Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00292 Michael Marek Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00293 Michael Mareš Muži Žádný Praha 0
37 CZ00309 Jan Koller Muži Česká Padelová Federace Praha 0
37 CZ00181 Rudolf Krajč Muži Žádný Praha 0
37 CZ00044 Zdeněk Pliska Muži Tenis & Padel Klub Písečná Kraj Vysočina 0
37 CZ00055 Marek Lukeš Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00056 Martin Vilis Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00057 Filip Ksandr Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00060 Martin Průša Muži Žádný Praha 0
37 CZ00058 Marie Řehořová Ženy Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00059 Vlasta Bláhová Ženy Padel Klub Praha Jihočeský 0
37 CZ00061 Vojtěch Ježek Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0
37 CZ00063 Daniel Mašek Muži Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00054 Martin Procházka Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00053 Jan Jícha Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00045 Zuzana Eliášová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00046 Jozef Krištof Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00047 Borja Coll Sastre Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00048 Lukáš Jedlička Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00049 Josef Kurka Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00050 Jakub Těšínský Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00051 Daniel Staskevič Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00052 Bohuslav Zajkr Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00064 Jindřich Středula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00065 Petr Stehno Muži Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00066 Přemek Mareš Muži Žádný Praha 0
37 CZ00076 Lukáš Kotrba Muži Sport Eden Beroun Praha 0
37 CZ00077 Petr Flek Muži Žádný Liberecký 0
37 CZ00078 Ondřej Poláček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00079 Jan Šátral Muži Žádný Praha 0
37 CZ00080 Daniel Kopecký Muži Žádný Praha 0
37 CZ00081 David Pultr Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00075 Jan Port Muži Žádný Ústecký 0
37 CZ00074 Martin Bartoš Muži Žádný Praha 0
37 CZ00071 Jan Šesták Muži Žádný Moravskoslezský 0
37 CZ00067 Martin Veselý Muži Sport Eden Beroun Středočeský 0
37 CZ00070 Lukáš Kučera Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00068 Dominik Kotula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00069 Lukáš Homola Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00072 Josef Jindra Muži Sport Eden Beroun Středočeský 0
37 CZ00073 Jan Kodr Muži Sport Eden Beroun Středočeský 0
37 CZ00083 Adrian Dominguez Muži Žádný Praha 0
37 CZ00007 Jakub Pešek Muži Žádný Jihočeský 0
37 CZ00012 Petr Klement Muži Žádný Jihočeský 0
37 CZ00013 Jan Bělský Muži Žádný Praha 0
37 CZ00014 Pavel Hlavín Muži Žádný Praha 0
37 CZ00015 Tomáš Neumann Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00016 Lubomír Ježek Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 0
37 CZ00017 Alena Krčmářová Ženy Žádný Praha 0
37 CZ00018 Marek Holeš Muži Žádný Praha 0
37 CZ00019 Petr Vinecký Muži Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00011 Raquel Gámez Pardo Ženy Padel Klub Praha Středočeský 0
37 CZ00006 Libor Salaba Muži Žádný Praha 0
37 CZ00002 Aleš Krčmář Muži Žádný Praha 0
37 CZ00003 Aleš Richter Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00004 Milan Prokš Muži Padel Klub Praha Středočeský 0
37 CZ00005 Drahomíra Prokšová Ženy Padel Klub Praha Středočeský 0
37 CZ00008 Tereza Chroňáková Ženy Žádný Jihočeský 0
37 CZ00009 Filip Pešek Muži Žádný Jihočeský 0
37 CZ00010 Michal Prokš Muži Padel Klub Praha Středočeský 0
37 CZ00001 Milan Prokš Muži Padel Klub Praha Středočeský 0
37 CZ00020 Vladimíra Holešová Ženy Žádný Praha 0
37 CZ00021 Jan Novák Muži Žádný Ústecký 0
37 CZ00022 Karel Čech Muži Žádný Jihočeský 0
37 CZ00033 Marek Švejnoha Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00034 Jan Přádka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00035 Michal Sklenářik Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00036 Nicolas Fitaire Muži Žádný Praha 0
37 CZ00037 Jiří Macura Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00038 Fernando Martinez Ubric Muži Žádný Praha 0
37 CZ00040 Vilém Richter Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00042 Lukáš Poláček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00032 Jan Nedvídek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00031 Roman Václavík Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00023 Jan Jiruš Muži Padel Club Ostrava Jihočeský 0
37 CZ00024 František Larva Muži Žádný Jihomoravský 0
37 CZ00025 Lenka Svobodová Ženy Žádný Jihomoravský 0
37 CZ00026 Jiří Svoboda Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00027 Filip Větrovský Muži Žádný Praha 0
37 CZ00028 Jan Železňák Muži Žádný Praha 0
37 CZ00029 Markéta Ježková Ženy Padel Klub Praha Středočeský 0
37 CZ00030 Petra Germala Ženy Žádný Praha 0
37 CZ00043 Ondřej Pliska Muži Tenis & Padel Klub Písečná Kraj Vysočina 0
37 CZ00133 Tomáš Pejznoch Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00144 Pavel Kobezda Muži Padel Klub Praha Středočeský 0
37 CZ00145 Jana Kobezdova Ženy Padel Klub Praha Středočeský 0
37 CZ00146 Dominik Kolder Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00147 Matěj Týn Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00150 Petr Kollár Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0
37 CZ00148 Jiří Zmrzlík Muži Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00152 Jiří Valenta Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00153 Jan Rožnovský Muži Tenis & Padel Klub Písečná Moravskoslezský 0
37 CZ00149 Ondřej Sikora Muži Žádný Moravskoslezský 0
37 CZ00143 Tomáš Jonke Muži Žádný Praha 0
37 CZ00134 Václav Čičatka Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 0
37 CZ00135 Ivo Polách Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00138 Jan Pleva Muži Žádný Ústecký 0
37 CZ00139 Otakar Kozubík Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00140 Tomáš Gelnar Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00141 Alfonso Velasco Prieto Muži Žádný Praha 0
37 CZ00154 Tomáš Ostarek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00155 Lumír Neuwirth Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00156 Marcela Bartalosova Ženy Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00170 Štěpán Pecák Muži Padel Club Ostrava Praha 0
37 CZ00171 Adam Januška Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00173 Patrik Žák Muži Žádný Moravskoslezský 0
37 CZ00175 Matej Balažia Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00176 Michal Bačinský Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00177 Radim Pařízek Muži Žádný Praha 0
37 CZ00178 Michal Suchánek Muži Žádný Praha 0
37 CZ00167 Matyáš Bursa Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00166 Ivan Grin Muži Žádný Praha 0
37 CZ00157 Tomáš Rusnok Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00158 Zdenek Pommer Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00159 Patrik Becak Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00160 Ondrej Ladner Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00161 Jiri Jenicek Muži Žádný Praha 0
37 CZ00162 Roman Arendar Muži Žádný Praha 0
37 CZ00163 Ondřej Krstev Muži Žádný Praha 0
37 CZ00164 Michael Vrbenský Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00179 Marek Řeháček Muži Žádný Moravskoslezský 0
37 CZ00104 Sylva Dubcová Ženy Žádný Kraj Vysočina 0
37 CZ00106 Kilián Kamiš Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00107 Martin Kamiš Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00101 Jana Kučerová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00105 Hana Turková Ženy Žádný Kraj Vysočina 0
37 CZ00108 Petr Koudelka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00110 Alan Zahrada Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00098 Barbora Burns Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00095 Radovan Gregor Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00087 Miguel Innella Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00088 Josef Janík Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00089 Michal Horáček Muži Žádný Praha 0
37 CZ00090 Vlastimil Ježek Muži Padel Klub Praha Praha 0
37 CZ00091 Michael Čech Muži Tenis & Padel Klub Písečná Ústecký 0
37 CZ00092 Tomáš Groh Muži Tenis & Padel Klub Písečná Královéhradecký 0
37 CZ00093 Roman Albín Muži Tenis & Padel Klub Písečná Královéhradecký 0
37 CZ00094 Stanislav Mlejnek Muži Žádný Středočeský 0
37 CZ00109 Michal Staskevič Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00111 Jakub Padých Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00112 Jan Drevňak Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00124 Radim Lazaro Chvatal Muži Žádný Moravskoslezský 0
37 CZ00125 Filip Lahoda Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00126 Martin Pliska Muži Žádný Moravskoslezský 0
37 CZ00127 Tomas Mocigemba Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00128 Aleš Neuwirth Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00129 Kateřina Hajná Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00130 Sára Kašpárková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
37 CZ00131 Martina Zelená Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
37 CZ00122 Miloš Matula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00121 Daniel Hrbáč Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00113 Bohuslav Freisler Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00114 David Sobanski Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00115 Pavel Sládeček Muži Žádný Moravskoslezský 0
37 CZ00117 Tadeáš Peřina Muži Žádný Praha 0
37 CZ00118 Ivan Romero Muži Žádný Praha 0
37 CZ00119 Dagmar Dudláková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Karlovarský 0
37 CZ00120 Matěj Vrbka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
37 CZ00132 Patrik Rikl Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0

*Body FIP jsou body z mezinárodních turnajů organizovaných Mezinárodní Padelovou Federací. Body jsou upřednostňovány před body získanými v České Padelové Tour.

#ID hráčeNárodnostJménoKategorieKlubKrajBody ČPF
1 CZ00274 Dominik Durlin Junioři SK Slavia Praha Padel Praha 90
2 CZ00254 Denisa Kottová Juniorky Žádný Praha 80
2 CZ00255 Tereza Kratochvílová Juniorky Žádný Středočeský 80
4 CZ00257 Vojtěch Krisman Junioři Padel Klatovy Plzeňský 60
4 CZ00256 Tadeáš Rusňák Junioři Padel Klatovy Plzeňský 60
6 CZ00248 Šimon Janoušek Junioři Padel Klatovy Plzeňský 50
7 CZ00253 Luboš Gaborík Junioři Padel Klatovy Plzeňský 30
8 CZ00337 Kristina Kralertova Juniorky SK Prosek Praha Praha 20
8 CZ00336 Vanessa Feixová Juniorky SK Prosek Praha Středočeský 20
8 CZ00277 Denis Michal Junioři Padel Club Ostrava Středočeský 20
11 CZ00329 Tobiáš Rožeň Junioři Padel Klatovy Plzeňský 5
11 CZ00328 Sofie Rožňová Juniorky Padel Klatovy Plzeňský 5
11 CZ00335 Natali Čížková Junioři SK Prosek Praha Praha 5
14 CZ00334 Jan Hrnčiřík Junioři SK Prosek Praha Praha 3
15 CZ00333 Laura Haspeklová Juniorky Česká Padelová Federace Praha 1
16 CZ00325 Tobias Gaborik Junioři Padel Klatovy Plzeňský 0
16 CZ00324 Karel Kesman Junioři Padel Klatovy Plzeňský 0
16 CZ00327 Tomáš Havlík Junioři Padel Klatovy Plzeňský 0
16 CZ00352 Julie Brejchová Juniorky SK Prosek Praha Praha 0
16 CZ00332 Amelie Jourdren Junioři Česká Padelová Federace Praha 0
16 CZ00136 Felipe Polách Junioři Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
16 CZ00137 Dominik Oborný Junioři Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
16 CZ00116 Viktor Byrtus Junioři Žádný Moravskoslezský 0

*Body FIP jsou body z mezinárodních turnajů organizovaných Mezinárodní Padelovou Federací. Body jsou upřednostňovány před body získanými v České Padelové Tour.

#ID hráčeNárodnostJménoKategorieKlubKrajBody ČPF
1 CZ00016 Lubomír Ježek Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 170
1 CZ00005 Drahomíra Prokšová Ženy Padel Klub Praha Středočeský 170
1 CZ00001 Milan Prokš Muži Padel Klub Praha Středočeský 170
4 CZ00184 Kamila Allertová Ženy Padel Klub Praha Praha 100
5 CZ00029 Markéta Ježková Ženy Padel Klub Praha Středočeský 70
6 CZ00156 Marcela Bartalosova Ženy Padel Klub Praha Praha 55
6 CZ00148 Jiří Zmrzlík Muži Padel Klub Praha Praha 55
8 CZ00144 Pavel Kobezda Muži Padel Klub Praha Středočeský 10
8 CZ00145 Jana Kobezdova Ženy Padel Klub Praha Středočeský 10
10 CZ00233 Denisa Linhartová Ženy Žádný Praha 0
10 CZ00236 Martina Janíčková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00229 Karel Luňáček Muži Padel Klatovy Plzeňský 0
10 CZ00219 Pavel Kott Muži Žádný Praha 0
10 CZ00220 Martin Čičatka Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 0
10 CZ00221 Markéta Bílá Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00227 Radka Barankova Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
10 CZ00224 Katerina Hanzlik Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00238 Pavel Kalina Muži Žádný Praha 0
10 CZ00250 Milan Kotrč Muži Žádný Praha 0
10 CZ00241 Dušan Hradil Veteráni (45+) Padel Klatovy Plzeňský 0
10 CZ00247 Milan Janoušek Muži Padel Klatovy Plzeňský 0
10 CZ00218 Karel Kapr Muži Žádný Praha 0
10 CZ00216 Michal Dyml Muži Žádný Středočeský 0
10 CZ00191 Dušan Kovář Muži Žádný Ústecký 0
10 CZ00192 Milan Votava Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0
10 CZ00181 Rudolf Krajč Muži Žádný Praha 0
10 CZ00180 Leoš Prokop Muži Žádný Praha 0
10 CZ00183 Zdeněk Steinitz Muži Padel Klub Praha Praha 0
10 CZ00215 Ondřej Lerch Muži Žádný Praha 0
10 CZ00199 Pavel Port Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0
10 CZ00198 Petr Zoubek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00204 Martin Votava Muži Žádný Ústecký 0
10 CZ00323 Edita Větrovská Ženy Padel Klub Praha Praha 0
10 CZ00321 Petr Osusky Muži Žádný Jihočeský 0
10 CZ00346 Fabio Giacobbi Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00350 Serhii Lytvak Muži Žádný Praha 0
10 CZ00343 Petr Hein Muži Česká Padelová Federace Ústecký 0
10 CZ00338 Daniel Černý Veteráni (45+) Žádný Moravskoslezský 0
10 CZ00341 Juraj Podkonický Muži Žádný Praha 0
10 CZ00275 Oldřich Mrózek Veteráni (45+) Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00276 Dušan Valenta Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00280 David Friedl Muži Žádný Jihočeský 0
10 CZ00273 Libor Durlin Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0
10 CZ00261 Roman Kratochvíl Muži Žádný Jihočeský 0
10 CZ00262 Jakub Pěchouček Muži Žádný Středočeský 0
10 CZ00263 Orlando Arencibia Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00265 František Čermák Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00283 Luca Carbone Muži Žádný Praha 0
10 CZ00291 Pierluigi Cardoselli Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00297 Petr Dvořáček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
10 CZ00286 Petr Kobrle Muži Česká Padelová Federace Středočeský 0
10 CZ00060 Martin Průša Muži Žádný Praha 0
10 CZ00058 Marie Řehořová Ženy Padel Klub Praha Praha 0
10 CZ00059 Vlasta Bláhová Ženy Padel Klub Praha Jihočeský 0
10 CZ00063 Daniel Mašek Muži Padel Klub Praha Praha 0
10 CZ00065 Petr Stehno Muži Padel Klub Praha Praha 0
10 CZ00055 Marek Lukeš Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00047 Borja Coll Sastre Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00052 Bohuslav Zajkr Muži Žádný Středočeský 0
10 CZ00053 Jan Jícha Muži Žádný Středočeský 0
10 CZ00054 Martin Procházka Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00068 Dominik Kotula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00073 Jan Kodr Muži Sport Eden Beroun Středočeský 0
10 CZ00074 Martin Bartoš Muži Žádný Praha 0
10 CZ00075 Jan Port Muži Žádný Ústecký 0
10 CZ00014 Pavel Hlavín Muži Žádný Praha 0
10 CZ00015 Tomáš Neumann Muži Žádný Středočeský 0
10 CZ00017 Alena Krčmářová Ženy Žádný Praha 0
10 CZ00020 Vladimíra Holešová Ženy Žádný Praha 0
10 CZ00002 Aleš Krčmář Muži Žádný Praha 0
10 CZ00003 Aleš Richter Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00037 Jiří Macura Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00040 Vilém Richter Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
10 CZ00041 Martina Zelenková Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
10 CZ00036 Nicolas Fitaire Muži Žádný Praha 0
10 CZ00034 Jan Přádka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00026 Jiří Svoboda Muži Žádný Středočeský 0
10 CZ00031 Roman Václavík Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00032 Jan Nedvídek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00045 Zuzana Eliášová Ženy Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
10 CZ00139 Otakar Kozubík Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00134 Václav Čičatka Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 0
10 CZ00154 Tomáš Ostarek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00104 Sylva Dubcová Ženy Žádný Kraj Vysočina 0
10 CZ00088 Josef Janík Muži Žádný Středočeský 0
10 CZ00090 Vlastimil Ježek Muži Padel Klub Praha Praha 0
10 CZ00093 Roman Albín Muži Tenis & Padel Klub Písečná Královéhradecký 0
10 CZ00095 Radovan Gregor Muži Žádný Středočeský 0
10 CZ00108 Petr Koudelka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00122 Miloš Matula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
10 CZ00126 Martin Pliska Muži Žádný Moravskoslezský 0
10 CZ00115 Pavel Sládeček Muži Žádný Moravskoslezský 0

*Body FIP jsou body z mezinárodních turnajů organizovaných Mezinárodní Padelovou Federací. Body jsou upřednostňovány před body získanými v České Padelové Tour.

#ID hráčeNárodnostJménoKategorieKlubKrajBody ČPF
1 CZ00215 Ondřej Lerch Muži Žádný Praha 0
1 CZ00229 Karel Luňáček Muži Padel Klatovy Plzeňský 0
1 CZ00216 Michal Dyml Muži Žádný Středočeský 0
1 CZ00218 Karel Kapr Muži Žádný Praha 0
1 CZ00219 Pavel Kott Muži Žádný Praha 0
1 CZ00220 Martin Čičatka Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 0
1 CZ00238 Pavel Kalina Muži Žádný Praha 0
1 CZ00250 Milan Kotrč Muži Žádný Praha 0
1 CZ00247 Milan Janoušek Muži Padel Klatovy Plzeňský 0
1 CZ00191 Dušan Kovář Muži Žádný Ústecký 0
1 CZ00192 Milan Votava Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0
1 CZ00183 Zdeněk Steinitz Muži Padel Klub Praha Praha 0
1 CZ00182 Petr Dubský Muži Žádný Praha 0
1 CZ00181 Rudolf Krajč Muži Žádný Praha 0
1 CZ00180 Leoš Prokop Muži Žádný Praha 0
1 CZ00193 Petr Figala Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00206 Tomáš Mutina Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00204 Martin Votava Muži Žádný Ústecký 0
1 CZ00199 Pavel Port Muži Sport Centrum Trnovany Ústecký 0
1 CZ00198 Petr Zoubek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00321 Petr Osusky Muži Žádný Jihočeský 0
1 CZ00320 Michael Birner Muži Česká Padelová Federace Středočeský 0
1 CZ00346 Fabio Giacobbi Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
1 CZ00350 Serhii Lytvak Muži Žádný Praha 0
1 CZ00343 Petr Hein Muži Česká Padelová Federace Ústecký 0
1 CZ00341 Juraj Podkonický Muži Žádný Praha 0
1 CZ00276 Dušan Valenta Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
1 CZ00280 David Friedl Muži Žádný Jihočeský 0
1 CZ00273 Libor Durlin Muži SK Slavia Praha Padel Praha 0
1 CZ00261 Roman Kratochvíl Muži Žádný Jihočeský 0
1 CZ00262 Jakub Pěchouček Muži Žádný Středočeský 0
1 CZ00263 Orlando Arencibia Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00265 František Čermák Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
1 CZ00283 Luca Carbone Muži Žádný Praha 0
1 CZ00291 Pierluigi Cardoselli Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
1 CZ00297 Petr Dvořáček Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
1 CZ00286 Petr Kobrle Muži Česká Padelová Federace Středočeský 0
1 CZ00055 Marek Lukeš Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
1 CZ00060 Martin Průša Muži Žádný Praha 0
1 CZ00063 Daniel Mašek Muži Padel Klub Praha Praha 0
1 CZ00054 Martin Procházka Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
1 CZ00053 Jan Jícha Muži Žádný Středočeský 0
1 CZ00052 Bohuslav Zajkr Muži Žádný Středočeský 0
1 CZ00047 Borja Coll Sastre Muži Tenis & Padel Klub Písečná Praha 0
1 CZ00065 Petr Stehno Muži Padel Klub Praha Praha 0
1 CZ00075 Jan Port Muži Žádný Ústecký 0
1 CZ00074 Martin Bartoš Muži Žádný Praha 0
1 CZ00068 Dominik Kotula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00073 Jan Kodr Muži Sport Eden Beroun Středočeský 0
1 CZ00014 Pavel Hlavín Muži Žádný Praha 0
1 CZ00015 Tomáš Neumann Muži Žádný Středočeský 0
1 CZ00016 Lubomír Ježek Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 0
1 CZ00001 Milan Prokš Muži Padel Klub Praha Středočeský 0
1 CZ00002 Aleš Krčmář Muži Žádný Praha 0
1 CZ00003 Aleš Richter Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00021 Jan Novák Muži Žádný Ústecký 0
1 CZ00034 Jan Přádka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00036 Nicolas Fitaire Muži Žádný Praha 0
1 CZ00037 Jiří Macura Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00040 Vilém Richter Muži Tenis & Padel Klub Písečná Středočeský 0
1 CZ00032 Jan Nedvídek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00031 Roman Václavík Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00026 Jiří Svoboda Muži Žádný Středočeský 0
1 CZ00144 Pavel Kobezda Muži Padel Klub Praha Středočeský 0
1 CZ00139 Otakar Kozubík Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00134 Václav Čičatka Muži SK Slavia Praha Padel Středočeský 0
1 CZ00148 Jiří Zmrzlík Muži Padel Klub Praha Praha 0
1 CZ00154 Tomáš Ostarek Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00095 Radovan Gregor Muži Žádný Středočeský 0
1 CZ00088 Josef Janík Muži Žádný Středočeský 0
1 CZ00090 Vlastimil Ježek Muži Padel Klub Praha Praha 0
1 CZ00093 Roman Albín Muži Tenis & Padel Klub Písečná Královéhradecký 0
1 CZ00122 Miloš Matula Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00126 Martin Pliska Muži Žádný Moravskoslezský 0
1 CZ00127 Tomas Mocigemba Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00108 Petr Koudelka Muži Padel Club Ostrava Moravskoslezský 0
1 CZ00115 Pavel Sládeček Muži Žádný Moravskoslezský 0

*Body FIP jsou body z mezinárodních turnajů organizovaných Mezinárodní Padelovou Federací. Body jsou upřednostňovány před body získanými v České Padelové Tour.

Hlavní reklamní partner:

Partneři:

Slider