Profil Hráče


Jméno:Lubomír
Příjmení:Ježek
ID:CZ00016
Národnost:
Kategorie:Muži
Datum narození:1965-07-19
Kraj:Středočeský
Klub:PADEL KLUB PRAHA
Platnost členství do:31.12.2019




Hráčská aktivita



Turnaj ČPT - Ostrava Cup II.

10.08.2019 - 10.08.2019

Počet párů:

16

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

200

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Čtvrtfinále Milan Prokš
Lubomír Ježek
Radim Lazaro Chvatal
Filip Lahoda
6:7 2:6
Útěcha Milan Prokš
Lubomír Ježek
Daniel Staskevič
Michal Staskevič
6:4 4:6 6:4

Turnaj ČPT 2019 - Písečná Tour IV.

23.06.2019 - 23.06.2019

Počet párů:

16

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

200

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Čtvrtfinále Lubomír Ježek
Tadeáš Peřina
Hugo Reis
Adrian Dominguez
0:6 0:6
Útěcha Lubomír Ježek
Tadeáš Peřina
Michal Sklenářik
Filip Ksandr
2:6 6:4 6:7

Turnaj ČPT 2019 - Ostrava Cup I.

26.05.2019 - 26.05.2019

Počet párů:

12

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

200

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Finále Milan Prokš
Lubomír Ježek
Jiří Macura
Petr Koudelka
6:2 7:5
Semifinále Milan Prokš
Lubomír Ježek
Pavel Sládeček
Viktor Byrtus
6:0 6:1
Čtvrtfinále Milan Prokš
Lubomír Ježek
Jan Nedvídek
Alan Zahrada
6:3 7:5

Turnaj ČPT 2019 - Písečná Tour III.

12.05.2019 - 12.05.2019

Počet párů:

12

Kategorie:

Mixy

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Čtvrtfinále Zuzana Eliášová
Lubomír Ježek
Otakar Vénos
Denisa Patíková
1:6 4:6
Útěcha Zuzana Eliášová
Lubomír Ježek
Zdeněk Pliska
Hana Turková
1:6 2:6

Turnaj ČPT 2019- Písečná Padel Tour III.

12.05.2019 - 12.05.2019

Počet párů:

8

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Čtvrtfinále Lubomír Ježek
Martin Průša
Miroslav Macejko
Otakar Vénos
scr.

Turnaj ČPT 2019- Písečná Padel Tour II.

28.04.2019 - 28.04.2019

Počet párů:

16

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

200

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Semifinále Lubomír Ježek
Martin Průša
Jakub Lenc
Jakub Souček
Čtvrtfinále Lubomír Ježek
Martin Průša
Roman Albín
Tomáš Groh
6:2, 6:2

Turnaj ČPT - Padel Klub Praha Cup I.

20.04.2019 - 20.04.2019

Počet párů:

8

Kategorie:

Mixy

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Semifinále Lubomír Ježek
Markéta Ježková
Hugo Reis
Filipa Reis
1:6 2:6
Útěcha Lubomír Ježek
Markéta Ježková
Milan Prokš
Drahomíra Prokšová
6:1, 6:2

Turnaj ČPT 2019 - Písečná Padel Tour I.

13.04.2019 - 13.04.2019

Počet párů:

8

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Čtvrtfinále Lubomír Ježek
Vojtěch Ježek
Hugo Reis
Miguel Innella

Česká padelová Tour 2018 - MASTERS

13.10.2018 - 13.10.2018

Počet párů:

16

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

200

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Čtvrtfinále Lubomír Ježek
Vojtěch Ježek
Libor Salaba
Jan Šátral
1/6 2/6
Útěcha Lubomír Ježek
Vojtěch Ježek
Aleš Richter
Lukáš Homola
6:3 6:3

Turnaj ČPT 2018 - Písečná tour IV

23.09.2018 - 23.09.2018

Počet párů:

16

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek

Turnaj ČPT 2018 - Písečná Padel Tour III.

29.07.2018 - 29.07.2018

Počet párů:

8

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Semifinále Martin Průša
Lubomír Ježek
Ondřej Pliska
Zdeněk Pliska
2-6 3-6
Čtvrtfinále Martin Průša
Lubomír Ježek
Milan Prokš
Daniel Mašek
6-0 6-1

Turnaj ČPT 2018 - Beroun Padel Cup III

01.07.2018 - 01.07.2018

Počet párů:

8

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek

Turnaj ČPT 2018 - Beroun Padel Cup II

10.06.2018 - 10.06.2018

Počet párů:

8

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Čtvrtfinále Lubomír Ježek
Jan Kodr
Martin Bartoš
Jan Port
7:5 3:6 1:6
Útěcha Lubomír Ježek
Jan Kodr
Martin Veselý
Josef Jindra
6:1 6:2

Turnaj ČPT 2018 - Beroun Padel Cup

27.05.2018 - 27.05.2018

Počet párů:

8

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Semifinále Lubomír Ježek
Martin Průša
Ondřej Pliska
Zdeněk Pliska
2:6 2:6
Čtvrtfinále Lubomír Ježek
Martin Průša
Filip Ksandr
Petr Vinecký
6-0 6-2

Turnaj ČPT 2018 - Písečná Padel Tour I.

29.04.2018 - 29.04.2018

Počet párů:

8

Kategorie:

Muži

Bodová kategorie:

100

Kolo Tým hráče Soupeř Výsledek
Semifinále Lubomír Ježek
Martin Průša
Ondřej Pliska
Zdeněk Pliska
0:6 1:6
Čtvrtfinále Lubomír Ježek
Martin Průša
Marek Úlehla
Jindřich Středula
6:0 6:0

Partneři:

Slider