Padel4ALL

Týden padelu v centru Prahy

Více informací

30. května - 4. června 2023

náměstí Republiky, Praha 1

Co Vás čeká?

Od 30.5. do 4.6. 2023 se v centru Prahy uskuteční propagační týden padelu - mezinárodní akce PADEL4ALL. Na náměstí Republiky bude postaven mobilní padelový kurt ve speciálně vytvořené zóně. To je jeden z hlavních prvků projektu realizovaného pod názvem PADEL4ALL. Padel je mimořádně návykový sport a jednou z nejrychleji se rozvíjejícím sportem na světě! Sport pro všechny věkové kategorie a tudíž sport, který perfektně zapadá do konceptu zdravého životního stylu.

Akce na náměstí Republiky je jednou z akcí mezinárodní série podobných aktivit v rámci mezinárodní iniciativy PADEL4ALL Roadshow. Dalšími zeměmi zapojenými do tohoto projektu jsou: Polsko, Maďarsko a Německo. Projekt získal grant EU na podporu aktivního a zdravého životního stylu.

dní plných padelu
mezinárodní týmy
+
padelové turnaje
Padelový kurt
O padelu
Padelový kurt

V České republice se padel dynamicky rozvíjí. Na rozvoj této sportovní disciplíny v České republice dohlíží Česká padelová federace, která je členem mezinárodních padelových federací FIP a FEPA. Nabízí také tréninkové programy a propaguje padel mezi dospělou populací, dětmi a teenagery. Roste členská základna v širokém věkovém spektru členů.

Padel je pro všechny!

Česká republika má svůj národní tým, který se pravidelně účastní Mistrovství Evropy a Mistrovství světa a dalších mezinárodních akcí. místních i mezinárodních turnajů. V České republice v současnosti hrají padel amatéři, výkonnostní hráči, děti, senioři i dospělí. O víkendových dnech můžete na kurtech potkat celé rodiny. Mnoho známých osobnosti aktivně hraje padel (mj. Mirai, Bořek Dočkal, Jan Koller).

Padel bude jednou z 28 disciplín Evropských her Krakow-Małopolska 2023 – největší multidisciplinární sportovní akce v Evropě. Hry se budou konat na hlavním náměstí v Krakově letos na přelomu června a července a reprezentační tým žen a mužů České republiky bude u toho!

Program

It appears you don't have a PDF plugin for this browser. No biggie... you can click here to download the PDF file.

It appears you don't have a PDF plugin for this browser. No biggie... you can click here to download the PDF file.

Partneři
Brands
Brands
Brands
Brands
Sponzoři
Brands
Brands
Brands
Brands
Brands
Brands
Místo konání

náměstí Republiky, Praha 1

Kontaktní e-mail: info@czpadel.cz

Česká padelová federace, z.s.