Ostrava Cup II.

  •  
  • Jakub Lenc
    Otakar Vénos6:0 6:0
  •  
  • Ondřej Sikora
    Jakub Vaněk
  •  
  • Tomáš Ostarek
    Alan Zahrada
  •  
  • Tomáš Pejznoch
    David Sobanski6:4 6:3
  •  
  • Alfonso Velasco Prieto
    Hugo Reis
  •  
  • Michael Čech
    Jaroslav Vondrášek4:6 6:3 6:4
  •  
  • Zdenek Pommer
    Miloš Matula4:6 6:1 6:3
  •  
  • Petr Koudelka
    Jan Nedvídek
  •  
  • Aleš Richter
    Aleš Neuwirth
  •  
  • Tomáš Gelnar
    Otakar Kozubík6:7 6:4 6:4
  •  
  • Tomáš Rusnok
    Daniel Staskevič
  •  
  • Martin Pliska
    Jakub Padých6:1 4:6 6:0
  •  
  • Matěj Vrbka
    Daniel Hrbáč6:0 6:1
  •  
  • Dominik Kolder
    Matěj Týn
  •  
  • Jan Rožnovský
    Jiří Valenta
  •  
  • Martin Bartoš
    Jan Port6:1 6:2
  •  
  •  
  • Jakub Lenc
    Otakar Vénos6:0 6:0
  •  
  • Tomáš Pejznoch
    David Sobanski
  •  
  • Michael Čech
    Jaroslav Vondrášek6:0 6:0
  •  
  • Zdenek Pommer
    Miloš Matula
  •  
  • Tomáš Gelnar
    Otakar Kozubík6:1 6:1
  •  
  • Martin Pliska
    Jakub Padých
  •  
  • Matěj Vrbka
    Daniel Hrbáč
  •  
  • Martin Bartoš
    Jan Port7:6 6:2
  •  
  •  
  • Jakub Lenc
    Otakar Vénos6:1 6:3
  •  
  • Michael Čech
    Jaroslav Vondrášek
  •  
  • Tomáš Gelnar
    Otakar Kozubík
  •  
  • Martin Bartoš
    Jan Port6:1 6:0
  •  
  •  
  • Jakub Lenc
    Otakar Vénos6:2 6:3
  •  
  • Martin Bartoš
    Jan Port
  •  

Útěcha

  •  
  • Ondřej Sikora
    Jakub Vaněk
  •  
  • Tomáš Ostarek
    Alan Zahrada6:2 6:2
  •  
  • Alfonso Velasco Prieto
    Hugo Reis6:0 6:0
  •  
  • Petr Koudelka
    Jan Nedvídek
  •  
  • Aleš Richter
    Aleš Neuwirth3:6 7:6 6:3
  •  
  • Tomáš Rusnok
    Daniel Staskevič
  •  
  • Dominik Kolder
    Matěj Týn
  •  
  • Jan Rožnovský
    Jiří Valenta6:3 6:2
  •  

Od 8:00 je možné se na kutrech rozehrát.

 

Pořadí/čas KURT 1  KURT 2

1.

 

9:00

Matula, Pommer

-

Nedvídek, Koudelka

Staskevič D., Staskevič M.

-

Padych, Pliska

2.

 

NB 9:30

Zahrada, Ostárek

-

Sobanski, Pejznoch

Neuwirth, Richter

-

Kozubík, Gelnar

3.

 

NB 10:00

Hrbáč, Vrbka

-

Týn, Kolder

Vondrášek, Čech

-

Reies, Prieto

4.

 

NB 10:30

Vénos, Lenc

-

Vaněk, Síkora

Valenta, Rožnovský

-

Port, Bartoš

Partneři:

Slider